preloader
t-img
europa casino Казино
200% до 4000 € + 100 FS Big Bass Bonanza
t-img
europa casino Казино
Депозит на тупаница - 100% до 100 евра + 150 бесплатни вртења
t-img
europa casino Казино
Ексклузивен бонус 177% + 77 fs
t-img
europa casino Казино
Трето - 100% до 100 евра + 50 бесплатни вртења
t-img
europa casino Казино
400 УСД или 1,25 БТК, 2 -ри бонус за депозит
t-img
europa casino Казино
Депозит помеѓу 100 и 299 €: 200% до 1000 € + Бонус од 20 €
t-img
europa casino Казино
Депозит од 500 или повеќе евра: 200% до 1000 € + Бонус карактеристика 100 €
t-img
europa casino Казино
Нема бонус за депозит за нови играчи од 10 €
t-img
europa casino Казино
20% враќање на готовина секој викенд
t-img
europa casino Казино
200% до 500 € - Добредојдовте бонус
t-img
Bitstarz Казино
100% до 100 € или 1 БТК, 4 -ти бонус за депозит
t-img
Bitstarz Казино
Евра - до 500/5BTC бонус + 200 бесплатни вртења
t-img
7Bit Казино
800 УСД или 1,25 БТК, 3 -ти бонус за депозит
t-img
7Bit Казино
100 бесплатни вртења или 40 бесплатни вртења
t-img
7Bit Казино
3500 УСД или 1 БТК, 4 -ти бонус за депозит
t-img
Slotamba Казино
300% до 1000 €, обложувалници x40
t-img
Kryptosino Казино
1 -ви депозит бонус 100% до 1000 УСД, обложувалници 30
t-img
N1 Казино
Депозит на тупаница - 100% до 100 евра + 150 бесплатни вртења
t-img
Scatterhall Казино
Депозит помеѓу 100 и 299 €: 200% до 1000 € + Бонус од 20 €
t-img
Cashalot.bet Казино
75% до 100 € - Добијте го со играње во вторник

europa casino Казино игри

top casino
224 игри

Врв

Покажи се
Врв Magic Apple
Врв Win Sum Dim Sum
Во живо Imperial Destiny
Hotешко 5 Dragons
Во живо Street Dance of China
Ново Thunderstruck
img

Тотален џекпот

$ 1569820

Play

Europa Casino онлајн казино - Комплетна рецензија

Најновото надополнување на листата на онлајн казина е Europa Casino. Со седиште на Малта, една од најпосакуваните локации за онлајн казина, Europa Casino претставува играчката заедница ширум светот. Отворено за македонските играчи, Europa Casino им нуди можност да уживаат во бројни комплетни игри, вклучувајќи во тоа и најпопуларните слот игри и виртуелни игри на маси, како и низа бонуси.

Предности:

  • 40+ јазици и множество игри со висок квалитет
  • Голем бонус на депозит за новите играчи
  • 24/7 поддршка за купувачите
  • Достапноста на социјални медиуми за комуникација
  • Вработување на најспособните обложувачи од светскиот фудбал

Недостатоци:

  • Не нуди најнови и оригинални игри
  • Нема скриншот на депозит и трансакции за подалечина проверка

Возможности за игра во класични и модерни игри

Europa Casino нуди на своите играчи безброј игри за играње, со што прилагодбата на игрите што ги харесуваат е потполно задоволителна. Во специјално дизајнирана платформа, библиотеката на игри вклучува класични казино игри како слотови, белот, рулет и блек џек, како и модерни игри со висока процентна надмоќ. Europa Casino гарантира квалитетна содржина со најновите виртуелни игри со висок квалитет. Игри како Pokerstars и Bet365 се простираат на сите платформи за игра.

Високо број на игри за играње вклучува со слот, белот, рулет, блек џек, видео покер и казино со живи дилери, како и виртуелни игри. Играчите можат да изберат по многу платформи за игра, вклучувајќи и клиент за Windows, софтвер за игри за Мобилни уреди и WebGL-базирани клиенти за браузер.

t-img
Bitstarz Казино
100% до 100 € или 1 БТК, 4 -ти бонус за депозит
t-img
Bitstarz Казино
Евра - до 500/5BTC бонус + 200 бесплатни вртења
t-img
7Bit Казино
800 УСД или 1,25 БТК, 3 -ти бонус за депозит
t-img
7Bit Казино
100 бесплатни вртења или 40 бесплатни вртења
t-img
7Bit Казино
3500 УСД или 1 БТК, 4 -ти бонус за депозит
t-img
Slotamba Казино
300% до 1000 €, обложувалници x40
t-img
Kryptosino Казино
1 -ви депозит бонус 100% до 1000 УСД, обложувалници 30
t-img
N1 Казино
Депозит на тупаница - 100% до 100 евра + 150 бесплатни вртења
t-img
Scatterhall Казино
Депозит помеѓу 100 и 299 €: 200% до 1000 € + Бонус од 20 €
t-img
Cashalot.bet Казино
75% до 100 € - Добијте го со играње во вторник

Бонуси и посебни понуди

Europa Casino дава шанса за новите клиенти да го добијат својот прв бонус на депозит до $2400, со различни бонус понуди, како што се софтверски бонус, VIP програма и други. За вториотдепозит, клиентот добива 60% на својот депозит со максимален бонус од $500, а за третиот, 100% бонус се даде до $500. Каждо неделно, Europa Casino нуди бонус на 25% на вашата депозит доживотно, но само околу $100.

Заклучок

Europa Casino е авторитетно онлајн казино кој претставува комплетна рива со многу платформи за игра, голем број на игри, фантастични бонус понуди и услуги на високо ниво. Europa Casino оствари значајен број на играчи од Македонија кои лесно могат да уживаат во најдобрите онлајн казино игри.

t-img
europa casino Казино
200% до 4000 € + 100 FS Big Bass Bonanza
t-img
europa casino Казино
Депозит на тупаница - 100% до 100 евра + 150 бесплатни вртења
t-img
europa casino Казино
Ексклузивен бонус 177% + 77 fs
t-img
europa casino Казино
Трето - 100% до 100 евра + 50 бесплатни вртења
t-img
europa casino Казино
400 УСД или 1,25 БТК, 2 -ри бонус за депозит
t-img
europa casino Казино
Депозит помеѓу 100 и 299 €: 200% до 1000 € + Бонус од 20 €
t-img
europa casino Казино
Депозит од 500 или повеќе евра: 200% до 1000 € + Бонус карактеристика 100 €
t-img
europa casino Казино
Нема бонус за депозит за нови играчи од 10 €
t-img
europa casino Казино
20% враќање на готовина секој викенд
t-img
europa casino Казино
200% до 500 € - Добредојдовте бонус

europa casino: Најчесто поставувани прашања

Europa Online Casino е популарна онлајн платформа за казино игри која нуди широк спектар на игри, вклучувајќи слотови, табелни игри, игри со живи дилери и повеќе. Оперира од страна на Universe Entertainment Services Malta Limited и е лиценцирана и регулирана од страна на Малтската Гејминг Ауторитет. Казиното обезбедува безбедно и забавно играчко околина за играчи од Македонија и низ целиот свет.

Да, Europa Online Casino е легално и достапно за играчи од Македонија. Казиното работи во согласност со локалните закони за игри на среќа и поседува валидна лиценца од Малтската Гејминг Ауторитет, обезбедувајќи безбедно и фер играчко искуство за македонските играчи.

Europa Online Casino нуди разновидна селекција на игри за да одговори на предизвикот на секој играч. Можете да најдете голем избор на слот игри, вклучувајќи класични слотови, видео слотови и слотови со прогресивни џекпотови. Покрај тоа, казиното има популарни табелни игри како блекџек, рулет, бакара и покер. Игри со живи дилери се исто така достапни,

Да, многу од игрите на Europa Online Casino нудат демо верзија, што значи дека можете да играте бесплатно без да ризикувате реални пари.

Да, Europa Online Casino користи најсовремени мерки за безбедност за да ги заштити своите играчи. Со помош на SSL енкрипција, сите трансакции се безбедни, а казиното е лиценцирано и регулирано од страна на реномираните организации.